ArtPowitalny
PKN Orlen Sponsorem Szkoleń Piłkarskich LKS SKRA Drobin Drukuj
ArtPowitalny
Wpisany przez mspider   
piątek, 19 Marzec 2021 12:12

PKN ORLEN Sponsorem Szkoleń Piłkarskich LKS SKRA DROBIN

 ORLEN standard czerwone na białym tle.jpg

 

Jest na niezmiernie miło poinformować, iż PKN ORLEN został Sponsorem Szkoleń Piłkarskich LKS SKRA DROBIN.

 

Jako trenerzy i zawodnicy LKS Skra Drobin będziemy mogli popularyzować piłkę nożną wśród amatorów, pasjonatów i kibiców – jako alternatywy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W ramach przedsięwzięcia zostaną nagrane filmy z treningami zawodników SKRY, które będą przeznaczone dla zawodników z różnych grup wiekowych (żaki, młodziki, juniorzy, seniorzy). Środki finansowe, które pozyskamy od sponsora w znacznej części wykorzystane zostaną na organizację szkoleń piłkarskich w celu podniesienia poziomu sportowego zespołu juniorów i seniorów oraz poszczególnych zawodników obu zespołów.

 

Ponadto logo sponsora naszych szkoleń – PKN ORLEN – nasi kibice będą mogli zobaczyć wyeksponowane na nośnikach reklamowych podczas rozgrywanych przez zawodników LKS SKRA DROBIN meczów, a także na plakatach meczowych sporządzanych w formie papierowej jak i elektronicznej.

 

Dzięki tego typu przedsięwzięciu mamy nadzieję na awans do IV ligi.

Kibice i Pasjonaci piłki nożnej, trzymajcie za nas kciuki w 2021 roku.

 

baner 1linia

 
Weekendowy rozkład jazdy Drukuj
ArtPowitalny
Wpisany przez wariat   
sobota, 18 Sierpień 2018 11:21

IV LIGA

sobota 18.08

11:00 Hutnik Warszawa - Drukarz Warszawa 1:1 (0:1)

11:00 Huragan Wołomin - Wisła II Płock 2:0 (1:0)

11:00 Mazur Gostynin - Ożarowianka Ożarów Maz. 0:2 (0:1)

11:00 Kasztelan Sierpc - MKS Ciechanów 3:0 (1:0)

11:00 Wkra Żuromin - Pogoń II Siedlce 0:3 (0:1)

16:00 Ząbkovia Ząbki - Mazovia Mińsk Maz. 2:0 (0:0)

17:00 Mławianka Mława - MKS Przasnysz 0:0

17:30 Korona Ostrołęka - KS Łomianki 1:2

LIGA OKRĘGOWA

sobota 18.08

11:00 Unia Iłów - Start Proboszczewice 9:0 (5:0)

16:00 Pogoń Słupia - Orzeł Goleszyn 0:4 (0:0)

16:00 Stegny Wyszogród - Skra Drobin 1:1 (1:0)

17:00 Zryw Bielsk - Unia Czermno 1:0

niedziela 19.08

17:30 Stoczniowiec Płock - Świt Staroźreby 2:3 (1:3)

17:30 Błyskawica Lucień - Skrwa Łukomie 2:2 (2:2)

17:30 Amator Maszewo - Delta Słupno 4:1

 

 

 

 
Terminarz Rundy Jesiennej Płockiej Ligi Okręgowej 2016/17 Drukuj
ArtPowitalny
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 Lipiec 2016 21:11

Terminarz Rundy Jesiennej Płockiej Ligi Okręgowej 2016/17

pozpn

 

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Zryw Bielsk - Stegny Wyszogród    
Wicher Cieszewo - Kasztelan Sierpc    
Unia Iłów - Świt Staroźreby    
Unia Czermno - Spójnia Mała Wieś    
ULKS Ciółkowo - Orzeł Goleszyn    
Mazur Gostynin - Skrwa Łukomie    
Amator Maszewo - Skra Drobin    

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Stegny Wyszogród - Skra Drobin    
Skrwa Łukomie - Amator Maszewo    
Orzeł Goleszyn - Mazur Gostynin    
Spójnia Mała Wieś - ULKS Ciółkowo    
Świt Staroźreby - Unia Czermno    
Kasztelan Sierpc - Unia Iłów    
Zryw Bielsk - Wicher Cieszewo    

Kolejka 3 - 3-4 września

Wicher Cieszewo - Stegny Wyszogród    
Unia Iłów - Zryw Bielsk    
Unia Czermno - Kasztelan Sierpc    
ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby    
Mazur Gostynin - Spójnia Mała Wieś    
Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn    
Skra Drobin - Skrwa Łukomie    

Kolejka 4 - 10-11 września

Stegny Wyszogród - Skrwa Łukomie    
Orzeł Goleszyn - Skra Drobin    
Spójnia Mała Wieś - Amator Maszewo    
Świt Staroźreby - Mazur Gostynin    
Kasztelan Sierpc - ULKS Ciółkowo    
Zryw Bielsk - Unia Czermno    
Wicher Cieszewo - Unia Iłów    

Kolejka 5 - 17-18 września

Unia Iłów - Stegny Wyszogród    
Unia Czermno - Wicher Cieszewo    
ULKS Ciółkowo - Zryw Bielsk    
Mazur Gostynin - Kasztelan Sierpc    
Amator Maszewo - Świt Staroźreby    
Skra Drobin - Spójnia Mała Wieś    
Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn    

Kolejka 6 - 24-25 września

Stegny Wyszogród - Orzeł Goleszyn    
Spójnia Mała Wieś - Skrwa Łukomie    
Świt Staroźreby - Skra Drobin
Kasztelan Sierpc - Amator Maszewo    
Zryw Bielsk - Mazur Gostynin    
Wicher Cieszewo - ULKS Ciółkowo    
Unia Iłów - Unia Czermno    

Kolejka 7 - 1-2 października

Unia Czermno - Stegny Wyszogród    
ULKS Ciółkowo - Unia Iłów    
Mazur Gostynin - Wicher Cieszewo    
Amator Maszewo - Zryw Bielsk    
Skra Drobin - Kasztelan Sierpc    
Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby    
Orzeł Goleszyn - Spójnia Mała Wieś    

Kolejka 8 - 8-9 października

Stegny Wyszogród - Spójnia Mała Wieś    
Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn    
Kasztelan Sierpc - Skrwa Łukomie    
Zryw Bielsk - Skra Drobin    
Wicher Cieszewo - Amator Maszewo    
Unia Iłów - Mazur Gostynin    
Unia Czermno - ULKS Ciółkowo    

Kolejka 9 - 15-16 października

ULKS Ciółkowo - Stegny Wyszogród    
Mazur Gostynin - Unia Czermno    
Amator Maszewo - Unia Iłów    
Skra Drobin - Wicher Cieszewo    
Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk    
Orzeł Goleszyn - Kasztelan Sierpc    
Spójnia Mała Wieś - Świt Staroźreby    

Kolejka 10 - 22-23 października

Stegny Wyszogród - Świt Staroźreby    
Kasztelan Sierpc - Spójnia Mała Wieś    
Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn    
Wicher Cieszewo - Skrwa Łukomie    
Unia Iłów - Skra Drobin    
Unia Czermno - Amator Maszewo    
ULKS Ciółkowo - Mazur Gostynin    

Kolejka 11 - 29-30 października

Mazur Gostynin - Stegny Wyszogród    
Amator Maszewo - ULKS Ciółkowo    
Skra Drobin - Unia Czermno    
Skrwa Łukomie - Unia Iłów    
Orzeł Goleszyn - Wicher Cieszewo    
Spójnia Mała Wieś - Zryw Bielsk    
Świt Staroźreby - Kasztelan Sierpc    

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Stegny Wyszogród - Kasztelan Sierpc    
Zryw Bielsk - Świt Staroźreby    
Wicher Cieszewo - Spójnia Mała Wieś    
Unia Iłów - Orzeł Goleszyn    
Unia Czermno - Skrwa Łukomie    
ULKS Ciółkowo - Skra Drobin    
Mazur Gostynin - Amator Maszewo    

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Amator Maszewo - Stegny Wyszogród    
Skra Drobin - Mazur Gostynin    
Skrwa Łukomie - ULKS Ciółkowo    
Orzeł Goleszyn - Unia Czermno    
Spójnia Mała Wieś - Unia Iłów    
Świt Staroźreby - Wicher Cieszewo    
Kasztelan Sierpc - Zryw Bielsk    

 

 


 

Archiwum:

2015/16 Jesień | Wiosna

 
Typer! Drukuj
ArtPowitalny
Wpisany przez Administrator   
sobota, 17 Marzec 2012 17:39

Wraz z rozpoczęciem 18 kolejki Ligi Okręgowej na Naszej stronie pojawia się TYPER. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł wytypować wynik/zwycięzce spotkań Ligi Okręgowej. Typowanie danego spotkania jest możliwe aż do momentu jego rozpoczęcia. Aby wytypować spotkania należy być zalogowanym.

 

Dokładny regulamin dostępny jest pod tym linkiem: >>REGULAMIN TYPERA<<.

 

Zachęcamy wszystkich użytkowników do wzięcia udziału w zabawie !


ZWYCIĘZCĄ PIERWSZEJ EDYCJI (BETA) TYPERA W SEZONIE 2011/12 ZOSTAŁ UŻYTKOWNIK Mleko(285 PKT, 11 POPRAWNYCH TYPOWAŃ WYNIKÓW NA 96 TYPOWAŃ OGÓLNIE), KTÓRY O PUNKT WYPRZEDZIŁ UŻYTKOWNIKA matiJLB(284 PKT, 7 POPRAWNYCH TYPOWAŃ NA 97). TRZECIE MIEJSCE ZAJĄŁ peter pan (273 PKT, 4 POPRAWNE WYNIKI NA 103 TYPOWANIA).

GRATULUJEMY ! ZAPRASZAMY DO TYPOWANIA WYNIKÓW JUŻ W PRZYSZŁYM SEZONIE.

-->TABELA TYPERÓW<-- 

 


Następny Mecz


#DrużynaMPKT
1 Kasztelan 15 34
2 Skra 14 30
3 Orzeł 15 29
4 Bzura 15 23
5 Zryw 13 20
6 Delta 13 20
7 Mazur 13 20
8 Amator 13 19
9 Stocznia 13 19
10 Czermno 13 16
11 Gąbin 13 15
12 Skrwa 13 10
13 Pogoń 12 8
14 Unia Iłów 13 6

ShoutBox

Musisz być zalogowany by móc pisać