Sparing: Skra Drobin - Orlęta Baboszewo Drukuj
Wieści ze Skry
Wpisany przez mspider
czwartek, 18 Marzec 2021 19:19
W drugim meczu kontrolnym remisujemy z Orlętami Baboszewo 5:5
Niestety trener w tym meczu nie mógł skorzystać z żadnego z podstawowych bramkarzy i w bramce w drużynie seniorów debiutuje 16 letni Bartosz Ziarko, jest to bramkarz naszego klubu występujący w drużynie juniorskiej . Pierwsza połowa to dominacja piłkarzy Orląt którzy już w pierwszej połowie strzelili nam aż 3 gole i wynik do przerwy to 3:0 dla piłkarzy z Baboszewa . W przerwie meczu Trener Michał Lemanowicz widząc co się działo na boisku w pierwszej połowie meczu robi kilka zmian w składzie i ustawieniu co znacznie poprawia naszą grę i to my przejmujemy kontrolę nad tym spotkaniem i staramy się gonić wynik co w koncowym rezultacie daje wynik remisowy.
SKRA DROBIN - ORLĘTA BABOSZEWO 5:5 (0:3)